ul. Francuska 78,
40-507 Katowice

Sekretariat WORD
32 359-30-31

HOT-INFO

RUCH PRAWOSTRONNY

Porady eksperta WORD w Katowicach "RUCH PRAWOSTRONNY" - jak prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drogach radzi Zygmunt Szywacz - egzaminator nadzorujący Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach.


 
 
 
 

KULTURA NA DRODZE

Porady eksperta WORD w Katowicach "Kultura na drodze" - jak prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drogach radzi Zygmunt Szywacz - egzaminator nadzorujący Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach.

 
 
 
 
 
 
 
 

JAK PRAWIDŁOWO KORZYSTAĆ Z LUSTEREK

Porady eksperta WORD w Katowicach "JAK PRAWIDŁOWO KORZYSTAĆ Z LUSTEREK" - jak prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drogach radzi Zygmunt Szywacz - egzaminator nadzorujący Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach.

 
 
 
 

TRUDNE WARUNKI JAZDY

Porady eksperta WORD w Katowicach "TRUDNE WARUNKI JAZDY" - jak prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drogach radzi Zygmunt Szywacz - egzaminator nadzorujący Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach. 
 
 
 

JAZDA W KORKU I ZMIANA PASA RUCHU

Porady eksperta WORD w Katowicach "JAZDA W KORKU I ZMIANA PASA RUCHU" - jak prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drogach radzi Zygmunt Szywacz - egzaminator nadzorujący Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach.

2019 © WORD Katowice All Rights Reserved.

 Niniejsza strona w celu poprawnego działania używa plików cookies.